آیلتس, ielts

 


تولدی جدید به دنبال یک مرگ اتفاق می افتد و نوآوری شکوفایی تازه ای با خود خواهد آورد. اکسیر، حاصل تولدی نو و خاص است که از مرگ گذشته های ناموفق سر برافراشته است. شرایط اسفناک و بی رحم حاکم در سیستم آموزشی، حاصل تولدی در امر آموزش زبان های خارجی در کشور گردید که نامش اکسیر شد.

اکسیر اولین تولدش را در بهمن ماه 1393 جشن گرفت؛ روزی که نگرش های متفاوت افراد با تجربه و دلسوز، گِردِ هم آمد تا بستری مناسب برای پرورش و آموزش نهالان با انگیزه و آینده دار کشور فراهم آید. بستری هدفمند و به دور از حاشیه که مسیر را برای شما هموار کرده است.

 

داستان تاسیس اکسیر آیلتس

پیش از 1393، موسسان اکسیر در شهر تهران، به مدت بیش از 10 سال، مشغول به تدریس دوره های عمومی زبان انگلیسی و آزمون IELTS بودند اما مشکلات بسیاری سر راهشان قرار داشت. برای مثال، تعیین سطح مناسب صورت نمی گرفت، زبان آموزان کلاس ها همسطح نبودند، به اسم دوره های آیلتس، مطالب دیگری در کلاس ها آموزش داده می شد، برای آمادگی آیلتس نیاز به کتب بسیاری بود که زبان آموزان آن ها در ابتدای دوره تهیه می کردند اما بسیاری از آن ها را نمی خواندند. این طور بود که آن اساتید، تصمیم گرفتند مجموعه ای فراهم آورند تا به صورت اصولی و سیستماتیک، متقاضیان آیلتس با فعالیت روی جزواتی چکیده، و یا در واقع اکسیر آیلتس، بتوانند خود را از نزدیک ترین مسیر به نمره ی دلخواهشان نزدیک کنند. مجموعه ای که هسته ای با دغدغه های آموزشی فرهنگی دارد، نه کسب و کاری و تمام هدفش موفقیت متقاضیانی است که با هزار امید و انگیزه، از آن ها تقاضای راهنمایی می کنند... امید و انگیزه ای که مراکزی با هدف کسب و کار، به بازی گرفته می شد. این بود که بنا شد مجموعه ای آموزشی با هدف کمک رسانی به متقاضیان آیلتس تاسیس گردد.

هم اکنون، تمرکز اکسیر بر روی ارایه ی خدمات آموزشی آزمون بین المللی IELTS بوده و ارایه کننده ی دوره های آمادگی آیلتس، از سطوح ابتدایی تا پیشرفته در هر دو ماژول آکادمیک و جنرال می باشد.

 

خطی مشی آموزشی اکسیر آیلتس

اکسیر معتقد است آموزش باید رایگان بوده و در اختیار عوام قرار گیرد. در بازار و کتاب خانه ها، کتب آموزشی به وفور یافت می شود. هر کس که بتواند به صورت self-study معلومات خود را بالا ببرد، می تواند از این منابع عظیم استفاده کند.

اکسیر آیلتس نیز، مطالب بسیار زیادی در زمینه ی آموزش آزمون IELTS به صورت کاملا رایگان در همین وبسایت در اختیار متقاضیان قرار داده است و این مطالب روز به روز در حال افزایش است.

در دوره های آیلتس که در مجموعه ی اکسیر برگزار می گردد، هزینه ای که از زبان آموزان دریافت می شود، تنها به خاطر وقتی است که اساتید برای آموزش و نظارت بر روی متقاضیان آیلتس می گذارند. چیزی که در هیچ کتابی یافت نمی شود! اگر با رابرت کیوساکی آشنا باشید، وی همیشه می گوید برای موفقیت در هر کاری، یک Mentor بگیرید و هر چقدر که توانستید خرج کنید؛ اینکار سرمایه گذاری می باشد و عملکرد شما حرفه ای تر خواهد بود. Mentor های اکسیر مجرب بوده، و خودشان در آیلتس شرکت کرده اند و نمرات بسیار خوبی کسب کرده اند. تفاوت یک Mentor با یک استاد در این است که او، خودش قبلا مسیر را رفته است و آن کار را انجام داده است. درضمن، منتور یعنی کسی که فقط توضیح نمی دهد و پا به پای شما تا لحظات آخر داخل گود شما را همراهی می کند. شما می خواهید در آیلتس شرکت کنید و صرفا کسی که زبان درس می دهد نمی تواند شما را به درستی هدایت کند! برای موفقیت در هر کاری، به دنبال یک Mentor باشید. درباره ی تیم آموزشی اکسیر آیلتس بیشتر بدانید.

 

 

دنبال کردن اکسیر آیلتس

همچنین فراموش نکنید که با دنبال کردن صفحه ی فیسبوک و صفحه ی اینستاگرام مجموعه ی آموزشی اکسیر آیلتس، و همچنین با عضویت در کانال تلگرام اکسیر آیلتس، می توانید از ویدیوهای جدید، پادکست های صوتی آیلتس و اخبار مجموعه همچون شروع دوره های آمادگی آیلتس و کلاس های آیلتس با خبر شوید.

 

 

 کانال تلگرام اکسیر آیلتس     فیسبوک اکسیر آیلتس     instagram-exir-180

   

اکسیر آیلتس


Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

زبان آموزان اکسیر

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved