فوری: شروع کارگاه رایتینگ آیلتس از چهارشنبه ۶ دی

اخبار

مسئولیت اجتماعی شرکتی (Corporate Social Responsibility) یا مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها یا مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها از جستارهای "اخلاق کسب و کار" است که به نقش شرکتهادرحوزه اجتماع می‌پردازد. مسئولیت اجتماعی شرکتی مجموعه وظایف و تعهداتی است که شرکت بایستی در جهت حفظ، مراقبت و کمک به جامعه‌ای که در آن فعالیت می‌کند، انجام دهد.

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در پیوند با مسئولیت شرکت در برابر جامعه، انسان‌ها، و محیطی است که شرکت در آن فعالیت می‌کند و این مسئولیت از جستارهای اقتصادی و مالی فراتر می‌رود. مسئولیت اجتماعی شرکت در تعریفی روشن‌تر این گونه تعریف شده است: "مسئولیت اجتماعی شرکت فعالیت‌هایی است که پیش برنده سود و منفعت اجتماعی بوده و فراتر از منافع سازمان و آن چیزی است که قانون بایسته می‌دارد."

منبع تعریف فوق: ویکیپدیا

اکسیر آیلتس نیز چون از ابتدا، به دنبال فعالیت های سازمانی با اخلاق بوده است، همیشه بار مسئولیت اجتماعی اش را بر دوش هایش حس کرده است. توانایی اکسیر در زمینه ی آموزش بوده و سعی آن به پرورش و کمک به گسترش دانش، معرفت، شناخت و معلومات مردم ایران زمین بوده است. در زیر، چندی از فعالیت های اجتماعی مجموعه اکسیر آیلتس معرفی شده اند:

ویدیوهای آموزشی زبان انگلیسی و ویدیوهای آموزشی IELTS

برای تهیه این ویدیوها تلاش بسیاری شده است. در این ویدیوهای آیلتس، بدون هیچ چشم داشتی، محتوای مطالب آموزشی کاملا در دسترس عوام قرار گرفته است. هرکسی هر جای جهان، می تواند آن ها را تماشا کرده و برای آیلتس آماده شود.

پست های آموزشی IELTS در اینستاگرام

مطالب بسیاری، با کیفیت و حوصله ی بالا برای صفحه ی اینستاگرام اکسیر آیلتس تهیه گشته و روزانه به آموزش رایگان IELTS می پردازد.

پست های آموزشی IELTS در کانال تلگرام

مطالب بسیاری، با کیفیت و حوصله ی بالا برای کانال تلگرام اکسیر آیلتس تهیه گشته و اکسیر در این کانال، در زمینه ی آموزش رایگان IELTS و زبان انگلیسی فعالیت دارد.

مشاوره و برگزاری سمینارهای رایگان

اکسیر آیلتس تاکنون بیشتر از 150 سمینار موفق IELTS برگزار کرده است. این سمینارها به جهت دهی کلی افراد و یافتن صراط مستقیم در IELTS کمک کننده است.

مشاوره رایگان آیلتس

اکسیر آیلتس تاکنون به بیشتر از چهار هزار نفر مشاوره رایگان داده است. هر کسی در هر مقطعی می تواند از خدمات مشاوره رایگان آیلتس ما استفاده کند.

تعیین سطح زایگان زبان انگلیسی و آیلتس

در وبسایت اکسیر آیلتس، آزمون های آنلاین زبان عمومی و آیلتس قرار داده شده اند. این آزمون های تعیین سطح رایگان بوده و می توانند جهت دهی بسیار خوبی به متقاضیان دهند. تعیین سطح آنلاین را ببینید.

 

 

در پایان، اکسیر آیلتس با افتخار، آماده است تا با تمامی مجموعه هایی که نیاز به کمک در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی و آمادگی آزمون IELTS دارند همکاری کند. شما می توانید از طریق ایمیل مجموعه موجود در فوتر سایت، با ما در ارتباط باشید.

 

 

جدید - کمک به زلزله زدگان کرمانشاه

گروهی از آکادمی زبان اکسیر به منطقه پل ذهاب فرستاده شد تا به زلزله زدگان پتو و خوراکی برسانند.

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

این مرکز هیچ گونه فعالیتی در زمینه مهاجرت و اعزام دانشجو به کشورهای دیگر نداشته و ندارد و تنها در زمینه ی خدمات آموزشی آزمون آیلتس فعال است.

تمامي خدمات اين سايت، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved