شروع دوره های جدید از ابتدای اردیبهشت ۹۷ - آزمون آزمایشی آیلتس پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۹۷

اخبار

دوره های فشرده آیلتس

IELTS Intensive Courses (IELTS Hype)

دوره های فشرده آیلتس در آکادمی اکسیر در حال حاضر تنها به صورت پرونده سازی همراه با دوره های ترمیک اجرا می گردند. برای اطلاعات بیشتر با آکادمی تماس بگیرید.

 

 

بسیاری از متقاضیان آیلتس به علت ضیق وقت و یا دلایل دیگر، نیاز دارند دوره آیلتس را به سرعت پشت سر گذاشته و نمره ای دلخواه خود را اخذ کنند. در همین راستا، راه های انجام این کار در این مطلب ارایه شده است.

چرا دوره فشرده IELTS

تمامی مدارک من آماده اند و تنها مدرک باقی مانده آیلتس می باشد.

امتیاز لازم من با اخذ سریع آیلتس بدست می آید.

محدودیت سنی من ایجاب می کند به زودی مدرک آیلتس را ارایه دهم.

من فرصت شرکت در کلاس های ترمیک طولانی مدت را ندارم.

سطح من خیلی پایین است و باید سریع تر خودم را برای IELTS آماده کنم.

...

دوره های فوق فشرده IELTS در اکسیر

نکته ای که در ابتدا باید بدانید، این است که در یک دوره فشرده آیلتس، قرار نیست مطالب کمتری به شما آموزش داده شود. تفاوت یک دوره ی فشرده در این است که شما ساعات بیشتری را در کلاس خواهید گذراند و به طبع، باید ساعات بیشتری را در روز صرف مطالعه و تمرین کنید. این دوره ها برای کسانی مناسب است که وقت زیادی برای ارایه ی مدرک خود ندارند و درضمن وقت خالی زیادی در طول روز دارند و مشغول به کار خاصی نیستند.

در این دوره ها، دوره های Pre IELTS به صورت IELTS HYPE 02 و IELTS HYPE 01، و دوره ی IELTS که شامل چهار مهارت Reading، Writing، Speaking و Listening به صورت IELTS HYPE 03 برگزار می گردد. کل دوره از سطح upper intermediate تا IELTS به مدت حدود 10 هفته یعنی تقریبا 3 ماه برگزار می گردد. اگر سطح شما بالاتر باشد، طبیعتا دوره زودتر به اتمام می رسد.

قبل از اقدام به انتخاب دوره ی خود، حتما باید تعیین سطح شوید. شما می توانید به صورت حضوری یا آنلاین تعیین سطح شوید. تعیین سطح آنلاین آیلتس را ببینید.

در اکسیر آیلتس، دوره های فشرده IELTS به شکل جدول زیر برگزار می گردد.  

 دوره های فشرده آیلتس

دوره زمان برگزاری طول دوره هزینه دوره به تومان
مکالمه (یک کتاب کامل) شنبه تا چهارشنبه

۴۵ هفته

۴۵۰.۰۰۰

IELTS HYPE 01

(Pre 1 to 2)

 شنبه تا چهارشنبه

۳ هفته

۳۲۰.۰۰۰

IELTS HYPE 02

(Pre 3 to 4)

شنبه تا چهارشنبه

۳ هفته

۳۲۰.۰۰۰

IELTS HYPE 03

(IELTS Workshops)

 شنبه تا چهارشنبه

۳/۵ هفته

۵۲۰.۰۰۰

 

دوره های فوق فشرده IELTS

دوره های فوق فشرده که هر روز سه ساعت برگزار می گردد (۹ صبح تا ۱۲ ظهر) و دوره ی شما خیلی سریع تر به اتمام می رسد. اگر می خواهید در دوره های فوق فشرده آیلتس شرکت کنید، باید وقت زیادی در طول روز داشته باشید.

دوره های فشرده آیلتس به صورت خصوصی

شما همچنین می توانید به صورت خصوصی آمادگی آیلتس را دنبال کنید. اگر بتوانید از پس هزینه ی کلاس خصوصی آیلتس بربیایید (حدود 30% بیشتر از دوره های گروهی)، برای شما بهتر است در دوره خصوصی IELTS (به صورت حضوری یا آنلاین) شرکت کنید چرا که با وجود زبان آموزان کمتر، شما می توانید پیشرفت سریع تری داشته باشید.

اطلاعات بیشتر را در کلاس خصوصی IELTS و کلاس آنلاین IELTS ببینید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved