کلاس آنلاین آیلتس, کلاس اسکایپ ielts

 

 

کلاس آنلاین آیلتس IELTS (کلاس مجازی آیلتس، کلاس غیرحضوری IELTS، دوره غیرحضوری IELTS)

کلاس آنلاین آیلتس با استفاده از اسکایپ (یا دیگر نرم افزارها و اَپ های ارتباطی آنلاین مثل واتسَپ) و تلگرام برای عزیزان خارج از کشور و دوستانی که در شهرستان ها هستند، به صورت خصوصی یک تا سه نفری یا گروهی با تعداد افراد بیشتر برگزار می گردد. این کلاس های مجازی آیلتس، هیچ فرقی با کلاس های حضوری در محتوای کلاس ندارند. درضمن، برای ارتباط، صوت کافی می باشد و الزامی به ارتباط تصویری نیست (اگر نگران مشکلات احتمالی اینترنت خود هستید). برای رزرو پایین تر بروید.

 

چرا آموزش آنلاین آیلتس اکسیر؟

اکسیر آیلتس به صورت تخصصی، فقط و فقط بر روی دوره آیلتس تمرکز دارد. این در حالیست که اکثر اساتید آیلتس و مراکز آموزشی خودشان را به یک دوره ی آموزشی محدود نمی کند. اکسیر معتقد است که داشتن تخصص در آیلتس یعنی فقط انجام یک کار و آن هم به بهترین شکل ممکن!

داشتن اساتیدی با نمرات مثال زدنی در کارنامه آیلتس خودشان! (کسانی که قبلا مسیر را خودشان طی کرده اند!)

ارایه ی ۸۰ درصد مواد لازمه ی آیلتس به صورت اسلایدهاو جزوات جذاب آیلتس (همان اکسیر آیلتس معروف) (پایین لینک آن را ببینید) و عدم نیاز به خرید ده ها کتاب آیلتس!

عودت تمام مبلغ پرداخت شده جلسات باقی مانده تا سه جلسه اول، اگر به هر دلیلی شما از ادامه دوره ی آیلتس آنلاین خود منصرف شوید (برای کلاس های خصوصی)!

ارتباط مستقیم با اساتید حرفه ای آیلتس و نه مدرسین انگلیسی عمومی؛

تعیین سطح دقیق آیلتسی طبق سیلابس های تعریف شده ی آیلتس توسط دانشگاه Cambridge و British Council انگلستان به صورت کاملا رایگان؛

مشاوره و راهنمایی آیلتس درهر زمان در هر کجا به صورت آنلاین یا حضوری.

 

 

آموزش آنلاین آیلتس به صورت پکیجی (دوره غیرحضوری آیلتس، پکیج های آموزشی آیلتس)

دوره های گروهی با استفاده از تعداد بسیار زیادی ویدیو آموزشی و اسایدآموزشی آیلتس برگزار می شوند. در صورت تهیه پکیج کامل همراه با پشتیبانی، با استفاده از اپلیکیشن های ارتباطی مثل اسکایپ و واتسپ پشتیبانی آنلاین و به صورت حضوری با هماهنگی قبلی پشتیبانی حضوری انجام می شود. پس از خرید پکیج، برنامه دوره معرفی شده و مواد آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. مواد آموزشی، اسلاید، فایل های صوتی و ویدیوهای اکسیر آیلتس می باشند. بعد از هر آموزش، در هر پکیج، تمرین هایی وجود دارد که با انجامشان، متقاضیان می توانند خود را محک زده و تمرین کنند. در صورت تهیه پکیج کامل همراه با پشتیبانی، متقاضیان تمرینات خود را برای منتورشان می فرستند و فیدبک دریافت می کنند.

۰ اگر پکیج "فقط آموزش" را تهیه کنید، فقط ویدیوها و اسلایدهای آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

۰ اگر پکیج "آموزش به همراه پشتیبانی منتور" را تهیه کنید، علاوه بر ویدیوها و اسلایدهای آموزشی، یک منتور آیلتس پشتیبان دوره شما بوده و بر روند دوره شما نظارت دارد. منتور شما تکلیف های شما را بررسی کرده و نکاتی جهت بهبود وضعیت شما ارائه می دهد. پس از ارزیابی تمرینات، بازخورد لازم ارایه شده و جلسات بعدی به همین منوال برگزار می گردند.در این پکیج، منتور شما به صورت حضوری در محل آموزشگاه و بصورت آنلاین از طریق اسکایپ یا واتسپ در دسترس است.

طول هر دوره ۵ هفته بوده و شما به روزی ۳ الی ۴ ساعت تمرین نیاز دارید. طول دوره ها بیشتر نشده و پس از اتمام طول دوره، و در صورت تمام نشدن دوره (به هر دلیلی مثل مشغله زیاد زبان آموز)، ادامه خدمات ارائه نخواهد شد و مسولیت آن بعهده متقاضی می باشد. پس قبل از خرید برنامه خود را حتما چک کنید.

 

 

 

دقیقا در "دوره آنلاین آیلتس" اکسیر چه اتفاقی می افتد؟

ویدیوهای آموزشی هر درس به همراه اسلایدهای آن ها که تالیف خود اساتید اکسیر آیلتس می باشد در اختیار اعضای دوره قرار می گیرد.

مهلتی به اعضا داده می شود تا درس ها را ببینند و تکالیفشان را انجام دهند.

زبان آموزان سوالات خود را در گروه مطرح کرده و پاسخ دریافت می کنند.

مواد آموزشی درس های بعدی ارسال می گردد.

ویدیوها و اسلایدهای آموزشی فوق العاده هستند. شما می توانید نمونه ی آن ها را اینجا ببینید. این نمونه برای دوره تخصصی رایتینگ آیلتس می باشد.

 

 

دانلود نمونه اسلایدهای آموزشی (نمونه فوق در اسلاید 16)

 

 

 

آموزش آنلاین آیلتس به صورت خصوصی (کلاس خصوصی آنلاین آیلتس)

گاهی نیاز می شود یک کلاس خصوصی بگیرید اما نمی توانید کلاس خصوصی حضوری بگیرید. در این شرایط، کلاس آنلاین آیلتس به صورت خصوصی گزینه ی مناسب شماست.

کلاس های خصوصی آنلاین در اکسیر آیلتس در سه پکیج زیر ارایه می گردند:

   

 

 

مشکلات کلاس هاي آنلاين آيلتس

کلاس آنلاین آیلتس, کلاس اسکایپ IELTS

 

 

سوالات و پاسخ به مشکلاتی که ذهن متقاضیان کلاس آنلاین آیلتس را مشغول و متشوش می کند:

کلاس آنلاین جواب نمی دهد! باید حضوری کلاس رفت! من این سر دنیا هستم و استادم اون سر دنیا!

این کلاس ها فقط مختص عزیزان خارج از کشور و یا شهرستان ها نیست! هر کسی که بخواهد در زمان رفت و آمد صرفه جویی کند می تواند بصورت آنلاین با اسکایپ کلاس آیلتس بگیرد.

تجربه نشان داده است این دوره های آنلاین آیلتس چیزی از کلاس های حضوری آیلتس کم ندارد چرا که بین محتوای کلاس های آنلاین و کلاس های حضوری، هیچ تفاوتی وجود ندارد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دهکده ی جهانی (Global Village)، شما هر کجای دنیا که باشید، با چند کلیک ساده می توانید به وسیله ی شبکه جهانی اینترنت با افراد ارتباط برقرار کنید. اکسیر هم اکنون زبان آموزانی از مشهد، اصفهان، گنبدکاووس، گرگان، ارومیه، کیش و اهواز در داخل از کشور و همچنین متقاضیان آیلتسی از انگلستان، نروژ، کانادا، روسیه، ترکیه، دبی و غیره از خارج از کشور دارد. ما حتی از تهران نیز، شاگردانی از تجریش، تهرانپارس، رباط کریم و ... داشته که به خاطر ضیق وقت و اجتناب از اصراف آن در ترافیک تهران، به صورت آنلاین در حال یادگیری آیلتس هستند.

من سطح زبانم خوب نیست! در حد آیلتس نیستم! باید یه مدت کلاس برم و آماده بشم و بعد کلاس آیلتس بگیرم!

اینطور نیست! شما با هر سطحی می توانید کلاس را شروع کنید. توصیه می شود برای مصاحبه وقت بگیرید! توضیحات مشاوران اکسیر برای شما بسیار روشن کننده خواهد بود. درصمن، با این کار، راه خود را دور می کنید! زبان عمومی را از همان ابتدا در چهارچوب آیلتس شروع کنید به مراتب سریع تر به هدف خود خواهید رسید!

گرامر و لغات رو چطور یاد بگیرم؟ اونو برم موسسه .... دوره بگذرونم؟

در دوره های آنلاین اکسیر آیلتس، هر آنچه شما برای نمره ی مورد نظر می خواهید با شما کار خواهد شد و شما فارق از هرگونه نیازی به هرگونه کلاس دیگری هستید. شما کلاس خصوصی گرفته اید برای اخذ نمره ای خاص (مثلا ۷)؛ در این کلاس هرآنچه برای اخذ این نمره احتیاج باشد با شما کار خواهد شد. شما همچنین اگر بخواهید، فقط یکی یا چند مورد از این موارد با شما کار خواهد شد: کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس، کلاس آنلاین رایتینگ آیلتس، کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس، کلاس آنلاین لیسنینگ آیلتس، کلاس آنلاین گرامر آیلتس، کلاس آنلاین واژگان آیلتس، کلاس آنلاین لهجه انگلیسی برای آیلتس.

من چطور میتونم به این موسسه اعتماد کنم؟ من کیلومترها با موسسه فاصله دارم! اگر مشکلی پیش بیاد کی پاسخگوئه؟ اگر از کیفیت کلاس راضی نبودم چی؟ کلی هم هزینه کردم و مبلغی به من عودت نمیشه...

برای اینکه شما از کیفیت و صحت برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس موسسه اکسیر اطمینان حاصل کنید، اکسیر آیلتس می تواند جلسه ی اول را قبل از پرداخت و عقد قرارداد برای شما برگزار کند.

درضمن، برخلاف موسسات آموزشی دیگر، اکسیر در مواد قرارداد قید می کند که اگر متقاضی محترم به هر دلیلی، متمایل به ادامه ی دوره نبود، جلسات باقی مانده به وی، در همان روز درخواست عودت می گردد. اکسیر از کیفیت خود اطمینان دارد.

اگه اینترنت قطع و وصل بشه زمانی که من براش پول پرداخت می کنم چی میشه؟

اگر در مواقعی، قطع و وصلی اینترنت به حدی باشد که به کلاس لطمه وارد کند، آن جلسه به زمان دیگری موکول می گردد. این به شرطی است که این اتفاق فقط در مواردی خاص افتاده و اگر مشکل از سمت متقاضی آیلتس باشد، وی باید مشکل را در اسرع وقت حل کند.

 

سوالات متداول دوره آنلاین IELTS

در صورت داشتن سوالات بيشتر، اکسير پاسخگوست :).

 

 کلاس اسکایپ آیلتس

 

 

 

هزینه های برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس:

کلاس آنلاین خصوصی آیلتس در اکسیر ۹۰ دقیقه ای بوده و می توانید هزینه ی آن را در برنامه دوره های آیلتس ببینید. اگر متقاضیان بیشتر از یک نفر باشند، هزینه تفاوتی نمی کند.

هزینه ی کلاس های آنلاین آیلتس به صورت ده جلسه ای پرداخت می گردد. ده جلسه ای بودن آن به این خاطر است که موسسه اکسیر برای دوره ی آموزشی شما برنامه ریزی می کند و همانطور که می دانید هر موفقیتی در طول زمان با برقراری نظم و انضباط به دست می آید؛ پس برای برنامه ریزی درست و منطقی، حداقل زمان ممکن برای حس رشد شما در مسیر، از دید اکسیر، ده جلسه می باشد.

اما!

بر خلاف اکثر مراکز آموزشی زبان در ایران، شما، تا سه جلسه اول می توانید تمام مبلغ پرداخت شده جلسات باقی مانده را عودت بگیرید، اگر به هر دلیلی شما از ادامه دوره ی آیلتس آنلاین خود منصرف شوید (برای کلاس های خصوصی).

هزینه دوره آنلاین آیلتس از یک تا چهار نفر هیچ فرقی نمی کند و مبلغ جلسه تقسیم بر آن نفرات می گردد. تنها نکته مهم در کلاس های آنلاین خصوصی بیشتر از یک نفر در آن است که تمامی اعضای کلاس باید به هنگام شروع، همسطح باشند .و بایکدیگر پیش بروند

 

 

مراحل و روش برگزاری کلاس آنلاین آیلتس:


در مرحله ی اول، سطح زبان عمومی شما باید مشخص گردد. می توانید در تعیین سطح آنلاین شرکت کنید. سپس، از یکی از روش های زیر با آموزشگاه یا مسئول مربوطه ارتباط برقرار کرده تا یک وقت مصاحبه با اسکایپ/واتسپ با شما هماهنگ گردد. بعد از مصاحبه به صورت رایگان، شما به ما می گویید چه نمره ای می خواهید و ما مدت زمان همکاری و هزینه آن با توجه به سطح شما اعلام می کنیم. پس از عقد قرارداد همکاری، دوره ی آنلاین IELTS شروع می شود. شما همچنین می توانید پس از شرکت درتعیین سطح آنلاین انگلیسی ما،فرم درخواست مشاوره آیلتس را پر کنید.

 

روش های تماس برای کلاس آنلاین IELTS:

 

تماس با موسسه اکسیر

تماس تلفنی از خارج از ایران

۰۰۹۸-۲۱-۶۶۹۸۰۰۸۲

تماس تلفنی از شهرستان ها در ایران

۰۲۱-۶۶۹۸۰۰۸۲

 

تماس مستقیم با مسئول کلاس های آنلاین آیلتس

از طریق تلگرام:

tlgrm.me/IELTS_Mentor

 

 

 

 موفقیت در آیلتس 

 

اگر با اکسیر آشنا نیستید، ما را بهتر بشناسید.

با اکسیر، منطقی و مطمئن گام بردارید.

 

 

تصحیح رایتینگ آیلتس | آزمون آزمایشی آیلتس | لغات آیلتس | تعیین سطح آیلتس

پی تی ای | کلاس PTE | آموزش PTE | دوره PTE | کلاس زبان | آموزشگاه زبان

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved