خواندن تحلیلی و انتقادی در ریدینگ آیلتس

IELTS Reading Analytical and Critical Reading

 

در این مطلب، بر آنیم تا شما را با خواندن تحلیلی و انتقادی برای مهارت ریدینگ آیلتس آشنا کنیم. برای مهارت خواندن یا Reading آزمون آیلتس، شما به هردوی این ها احتیاج دارید.

با خواندن تحلیلی یا Analytical Reading، شما به تجزیه ی جملات می روید، اجزای آن را پیدا کرده و ترتیب درست کلمات را یاد می گیرید. با این کار، گاهی بدون خواندن متن، می توانید پاسخ درست را پیدا کنید. این کار همچنین به درکی درست تر کمک خواهد کرد.

خواندن انتقادی یا Critical Reading، به شما کمک می کند تا با پیدا کردن روابط بین جملات، پاراگراف ها، و یافتن هدف هر جمله، و همچنین هدف نویسنده از نوشتن هر قسمت، راحت منطق و استدلال پشت متون را پیدا کنید و بدینوسیله خیلی راحت تر سوال ها را جواب بدهید.

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved