زمان درست استفاده از دیکشنری به هنگام تمرین کردن ریدینگ آیلتس

Right Time to Use a Dictionary While Practicing Reading

 

به هنگام تمرین Reading برای آیلتس، به هیچ وجه از دیکشنری استفاده نکنید. این اشتباه بسیار بزرگی است که متقاضیان آیلتس مرتب تکرار می کنند. اما چرا؟اول آنکه شما قرار است برای آزمون آیلتس تمرین کنید و سر جلسه آزمون شما مجاز به استفاده از دیکشنری نیستید. پس با این کار، هم خودتان را بدعادت می کنید و هم از استاندارد آزمون فاصله می گیرید. درضمن، شما همچنین وقت چک کردن لغات در آزمون را ندارید! شما می بایست یه 40 سوال در 60 دقیقه پاسخ دهید! این یعنی هر سوال تقریبا 90 ثانیه و خواندن 2150 تا 2750 کلمه! چند کلمه را می خواهید چک کنید؟؟!!


دوم، شما قرار است تمرین خواندن بکنید، نه یادگیری لغات!


سوم، شما می بایست یاد بگیرید چطور  سر جلسه آزمون با کلماتی که نمی دانید کنار بیایید! قرار نیست ندانستن یک کلمه شما را از جواب دادنش باز دارد.


چهارم، هرچقدر هم که لغت یاد بگیرید، باز هم لغاتی خواهند بود که شما بلد نیستید.


و اما دست آخر، یاد بگیرید پس از تمرین Reading، به یادگیری با استفاده از یک دیکشنری خوب بپردازید، آن هم به صورت درست، یعنی به این شکل.

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved