اسپیکینگ آیلتس - گفتاری آیلتس

IELTS Speaking

 

در بخش گفتاری آزمون آیلتس یا Speaking آیلتس، شما با یک ممتحن تایید شده (Certified Examiner) صحبت خواهید کرد. سوال و جواب و محاوره ای پویا خواهید داشت که شبیه شرایط واقعی زندگی می باشد.

این مهارت سه بخش می باشد که از 11 تا 14 دقیقه به طول می انجامد.

 Part 1بخش اول (4-5 دقیقه)

Part 2بخش دوم  (3-4 دقیقه)

Part 3بخش سوم  (4-5 دقیقه)

 

 

شما در اسپیکینگ آیلتس به چه احتیاج دارید؟

 

1- Lexis: Vocabulary and more importantly collocation! (with right register)

2- Grammar (accuracy-variety)

3- Speaking skills (what we give you!)

4- Ideas (what we also give you!)

 

 

 

واژگان:

استفاده ی درست و بجا از واژگان در اسپیکینگ آیلتس به همراه استایل مناسب زبانی (register) بسیار با اهمیت می باشد. همچنین ترکیب درست واژگان (Collocation) و در نهایت تنوع در استفاده از آن ها، همگی به بالا رفتن نمره ی مهارت گفتاری یا اسپیکینگ آیلتس می انجامند.

 

 

دستور زبان (گرامر):

باید دید کدام ساختارها چه کاربرد هایی دارند! این در اولویت است! پس از استفاده ی صحیح از ساختار های دستور زبانی، می توان به این فکر بود تا بر برد یا range آن افزود تا نمره ای بالا تر اخذ گردد.

 

 

مهارت های گفتاری (Speaking):

شما باید بدانید چطور به سوالات مختلف توضیح دهید. همچنین، هر بخش از اسپیکینگ آیلتس نیاز به فنون خاصی برای پاسخگویی دارد. اکسیر آیلتس به صورت حرفه ای به آموزش این بخش پرداخته است.

 

 

دانش و ایده:

صحبت کردن در رابطه با هر مطلبی نیاز به دانش و ایده دارد. این ایده های در آیلتس در حیطه های مختلفی هستند (موضوعات آکادمیک، ...) و مطالعه کردنشان به عملکرد هرچه بهتر شما در مهارت اسپیکینگ آزمون آیلتس کمک می کند. مجموعه ی اکسیر با افتخار اولین گروه آموزشی در ایران است که ایده های آیلتس را تهیه کرده است.

 

 

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved