ویدیوهای آموزشی آیلتس

IELTS Training Videos

اکسیر آیلتس (IELTS Elixir) تنها مرکزی است که در ایران، به تولید انبوه ویدیوی های آموزشی رایگان IELTS پرداخته است. این ویدیوها آموزشی بوده و صرفا برای تبلیغات ساخته نشده اند. همچنین، این ویدئو ها برای فروش به صورت پکیجی نیستند و متقاضیان ایرانی و فارسی زبان دنیا، هر کجا که باشند، می توانند این ویدیوها را تماشا کنند.

این ویدیوهای آیلتس به توضیح تکنیک ها و نکات مهارت های Writing آیلتس، Reading آیلتس، Listening آیلتس، Speaking آیلتس و همچنین واژگان آیلتس، گرامر آیلتس، و لهجه و تلفظ زبان انگلیسی می پردازد.

در این ویدیوها، آنچه که در آمادگی آیلتس نیاز است به زبان فارسی توضیح داده شده اند و اساتید شما، استاد محمود مهرعلیان و استاد سجاد حسینی می باشند. اطلاعات بیشتر را در درباره ی اکسیر آیلتس ببینید.

یک نمونه از ویدیوهای اکسیر آیلتس 

در این قسمت، شما می توانید دسته بندی ویدیوی آموزشی خود را انتخاب کرده و به تماشای ویدیوهای آموزشی به صورت کاملا رایگان بنشینید.

تکرار می شود که این ویدیوها آموزشی بوده و با تماشای آن ها می توانید بسیاری از مطالب، نکات و استراتژی های لازم در آزمون IELTS را یاد بگیرید و به کار ببندید. اکسیر آیلتس در دوره های آیلتس خود نیز از زبان آموزان متقاضی آیلتس خود می خواهد در مواردی آن ها را تماشا کنند.

 

 برای ویدیوهای آموزشی آیلتس در حال حاضر می توانید کانال آپارات اکسیر آیلتس را ببینید.

 دوره آنلاین آیلتس روی پلتفرم تلکس را هم ببینید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved