سازماندهی پاراگراف های گزارشات IELTS

Organizing IELTS Reports Paragraphs

 

شاید بزرگترین مشکل متقاضیان آیلتس در ایران و همچنین سرتاسر جهان، در رایتینگ Task 1 آیلتس آکادمیک، این باشد که اطلاعات نمودار ها را با چه سازماندهی و تقسیم بندی ای، چطور و در چند پاراگراف بنویسند. این مطلب، برای همین نگارش شده است.

همانطور که در تجزیه تحلیل نمودارهای گرافیکی گفته شد، تمام آنچه که قرار است در نگارش این گزارش آیلتس اتفاق بیافتد، توصیف روندها و رتبه دهی میان آیتم ها می باشد.

حال به حالات زیر نگاه کرده و استایل مناسب را با توجه به نموداری که قرار است گزارشی برایش بنویسید انتخاب کنید. این استایل می تواند یک پاراگراف بدنه، دو پاراگراف بدنه و یا سه پاراگراف بدنه داشته باشد.

 

سازماندهی پاراگراف های گزارشات آیلتس

آموزش آیلتس
 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved