شروع دوره های جدید از اواخر خرداد ۹۷

اخبار

آزمون آزمایشی آیلتس
IELTS Mock in IELTS Elixir

 

گروه آموزشی اکسیر برای آشنایی هرچه بیشتر متقاضیان آزمون آیلتس با روند برگذاری این آزمون، و در راستای ارتقای سطح دانش، تکنیک ها و آشنایی کامل با چهارچوب IELTS، اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی IELTS با رعایت تمامی اصول و قواعد می کند.

 

انواع آزمون MOCK آیلتس در اکسیر آیلتس:

در آموزشگاه اکسیر، آزمون آزمایشی آیلتس در دو پکیج برگزار می گردد:

 

 

ثبت نام آزمون MOCK آیلتس در اکسیر آیلتس:

شما می توانید در بخش رزرو آزمون آزمایشی آیلتس اقدام به ثبت نام کنید.

 

چرا آزمون آزمایشی (mock) آیلتس؟

موفقیت در آزمون آیلتس اتفاقی نیست. شما قبل از آن باید از نمره تقریبی خود آگاه باشید.

برخی از متقاضیان آزمون آیلتس به‌ صورت خودآموز در این مسیر قرار دارند. پس دانستن اینکه در کدام مرحله از آمادگی هستند برایشان بسیار مفید خواهد بود.

نتایج و تحلیل های اکسیر در آزمون آزمایشی آیلتس (mock) به اساتید برای سنجش هرچه بهتر زبان آموزان خود در آزمون آیلتس کمک می‌ کند.

تکرار آزمون های آزمایشی (mock) به متقاضیان آیلتس کمک می‌ کند تا پیشرفت خود را بسنجند و در خصوص متد آموزشی خود تصمیم‌ گیری کنند.

 

چرا آزمون آزمایشی (mock) در اکسیر؟

 

نمره ای که در اکسیرآیلتس می گیرید بسیار به آزمون اصلی نزدیک است.

در اکسیر، آزمون ریدینگ و لیسنینگ شما کاملا توسط کارشناسان بررسی می‌ شود؛ در نتیجه، شما می توانید حتی در مهارت های لیسنینگ و ریدینگ نوع سوالاتی را که اشتباه زده اید مشاهده کنید. مثلاً به شما گفته می ‌شود که روی چه نوع سؤالی در ریدینگ بیشتر تمرین کنید. پاسخ نامه به ایمیل شرکت کنندگان یا از طرق دیگر به شما ارسال می شود.

اسپیکینگ آیلتس: در این مهارت صدای شما ضبط می‌ شود و نمره ی شما به همراه تحلیل و نوع مهارت‌ هایی که زبان ‌آموز نیاز دارد روی آن‌ ها کار کند برای آن ها فرستاده می‌ شود.

رایتینگ آیلتس: رایتینگ شما توسط اساتید مجرب آیلتس تصحیح می‌ شود و نمره شما به همراه تحلیل و فایل اسکن شده برگه رایتینگ به متقاضی ارسال می‌ شود. از همه مهم تر، اساتید اکسیر برای بهتر شدن مهارت رایتینگ شما در آیلتس، راهکارهای مورد نیاز را به شما پیشنهاد می‌ کنند.

اطلاعات تحلیلی اکسیر به شما کمک میکند تا برای مطالعه بیشتر برنامه ریزی کنید.

تحلیل نتیجه ی کار شما در آزمون آزمایشی آیلتس در اکسیر، کار جدیدی است که توسط گروه اکسیر آیلتس و با استفاده از تکنولوژی آماری و تحلیلی عملکرد شما در آزمون در اختیار شما قرار می ‌گیرد.

اطلاع از نقاط ضعف و قوت، ریز نمرات خود در معیارهای مختلف اسپیکینگ و رایتینگ.

آزمون شفاهی یا speaking آیلتس، حدود یک یا دو روز قبل از آزمون کتبی برگزار می ‌شود. هماهنگی تاریخ دقیق آزمون اسپیکینگ از طریق  تماس تلفنی صورت می ‌گیرد.

تمامی آزمون های آزمایشی اکسیر از آخرین آزمون های آیلتس استخراج شده و به هیچ عنوان از فضا نیامده اند. هیچ مجموعه دیده نشده ای تحت عنوان Unseen وجود ندارد. در کشورهایی که قانون کپی رایت وجود دارد، هیچ موسسه ای اجازه نداره چیزی به اسم آزمون آزمایشی برگزار کند و این آزمون های موجود تحت عنوان آزمون ماک آیلتس فقط می توانید یک نسخه کپی از منابع موجود قانونی باشد که در کشورهای جهان سوم مثل ایران موجود است. پس ادعای اینکه کسی سوالاتی ندیده شده دارد دروغین است. هیچ موسسه ای به شما آزمون های استاندارد نمی فروشد و اگر هم کسی این کار را بکند، قطعا مورد تایید مراکز حرفه ای آموزشی نیست چرا که مراکز حرفه قطعا آن سوال ها را تحت عنوان آزمون های جامع به صورت کتاب در بازار قرار می دهند. اگر کسی ادعا کند سوال هایش دیده نشده است، شک نکنید دروغ گفته و از استاندارد آزمون به دور است. شما می توانید از هر یک از راه های ارتباطی، با یکی از مراکز برگزاری آزمون تماس گرفته (داخل ایران یا خارج ایران) و از آن ها درخواست کنید تا یک نسخه از آزمون را به شما بفروشند. پاسخی که دریافت می کنید این است که این کار غیرقانونی بوده و هیچ کس این کار را انجام نخواهد داد.

 

هزینه ی آزمون:

در حال حاضر هزینه آزمون آزمایشی آیلتس در اکسیر در دو پکیج فوق به قیمت های ۶۰ و ۸۰ هزار تومان می باشد.

ثبت نام آزمون MOCK آیلتس:

شما می توانید در بخش رزرو اینترنتی آزمون های آزمایشی آیلتس اقدام به ثبت نام کنید.

 

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved