فوری: شروع کارگاه رایتینگ آیلتس از چهارشنبه ۶ دی

اخبار

 

تعیین سطح آنلاین آیلتس | IELTS Online Placement

اکسیر آیلتس این امکان را برای متقاضیان آیلتس ایرانی و خارجی فراهم کرده است که بتوانند به صورت آنلاین خود را در هر چهار مهارت آزمون آیلتس به علاوه ی دانش عمومی زبان انگلیسی تعیین سطح کنند. این تعیین سطح ها به جز مهارت های رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس به صورت آنی تصحیح شده و شما با توجه به نتایج خودتان می توانید اقدام به ثبت نام آنلاین کنید.

 

توجه کنید که با تعیین سطح آنلاین اکسیر آیلتس، دیگر نیازی به حضور فیزیکی شما در آموزشگاه نبود و شما می توانید کلاس حضوری یا آنلاین آیلتس خود را به صورت آنلاین رزرو و ثبت نام کنید.

لطفا مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. تعیین سطح زبان عمومی را انجام دهید.
  2. نتیجه ی خود را یادداشت کنید.
  3. تعیین سطح مهارت های ریدینگ و لیسنینگ را انجام دهید.
  4. نتیجه ی خود را یادداشت کنید.
  5. سپس تعیین سطح مهارت های رایتینگ را طبق توضیحات انجام داده و برای ما بفرستید.
  6. شما می توانید هم اکنون برای مصاحبه شفاهی و دریافت مشاوره به صورت آنلاین و یا حضوری اقدام کنید (بالای همین صفحه).

 

شما همچنین پس از مشخص شدن سطح تان، می توانید اقدام به ثبت نام آنلاین در کلاس های آیلتس کنید.


 

 حتما تمامی تعیین سطح ها را روی دسکتاپ (سیستم عامل ویندوز (کامپیوتر - لپ تاپ)) انجام بدهید و از انجام آن با تلفن همراه یا تبلت پرهیز کنید.

 


تعیین سطح آنلاین زبان عمومی

(دانش واژگان و گرامر انگلیسی)

در این تست تعیین سطح آنلاین آیلتس، دانش شما از سطح starter تا advanced در قالب 120 سوال سنجیده می شود. پس اگر در ابتدا سوالات به نظرتان خیلی ساده هستند، کمی شکیبایی کنید تا به سطوح بالاتر برسید. شما همچنین وقت زیادی ندارید (40 دقیقه)، پس سعی کنید به سرعت به سوالات پاسخ دهید. در پایان تست، می توانید با توجه به نمره ی خود، از لینک داده شده استفاده کرده و اقدام به ثبت نام آنلاین در دوره های آیلتس کنید.

تعیین سطح آنلاین زبان عمومی

(دانش واژگان و گرامر انگلیسی)

 


 

حتما تمامی تعیین سطح ها را روی دسکتاپ (سیستم عامل ویندوز (کامپیوتر - لپ تاپ)) انجام بدهید و از انجام آن با تلفن همراه یا تبلت پرهیز کنید.

 


 

تعیین سطح آنلاین ریدینگ آیلتس

(IELTS Reading Online Placement test)

در این تست تعیین سطح آنلاین آیلتس، مهارت خواندن یا Reading خود را ارزیابی کنید. تست دقیقا تست های ریدینگ آزمون آیلتس بوده با این تفاوت که به صورت کامپیوتری برگزار می شود. مدت این آزمون 20 دقیقه بوده و از مزیت های آن می توان به اعلام نتایج آنی پس از اتمام آن اشاره کرد. پس از شرکت در این تعیین سطح، با توجه به نتایج داده شده، شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در آموزشگاه زبان اکسیر، اقدام به ثبت نام آنلاین در کلاس های آیلتس حضوری و آنلاین کنید.

 

تعیین سطح آنلاین ریدینگ آیلتس

(IELTS Reading Online Placement test)

 


 

   تعیین سطح آنلاین لیسنینگ آیلتس

(IELTS Listening Online Placement test)

در این تست تعیین سطح آنلاین آیلتس، مهارت شنیداری یا Listening خود را ارزیابی می کنید. این آزمون آنلاین دقیقا شبیه سازی شده ی بخش شنیداری آیلتس بوده با این تفاوت که به صورت کاغذی برگزار نمی گردد. این تست تقریبا 30 دقیقه به طول می انجامد و پس از شرکت در این تعیین سطح آنلاین، با توجه به نتایج داده شده، شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در آموزشگاه زبان اکسیر، اقدام به ثبت نام آنلاین در کلاس های آیلتس حضوری و آنلاین کنید.

تعیین سطح آنلاین لیسنینگ آیلتس

(IELTS Listening Online Placement test)


 

حتما تمامی تعیین سطح ها را روی دسکتاپ (سیستم عامل ویندوز (کامپیوتر - لپ تاپ)) انجام بدهید و از انجام آن با تلفن همراه یا تبلت پرهیز کنید.

 


 

تعیین سطح آنلاین رایتینگ آیلتس

(IELTS Writing Online Placement test)

 

در این تست تعیین سطح آنلاین IELTS، مهارت نوشتاری یا Writing خود را در IELTS ارزیابی می کنید. این آزمون آنلاین دقیقا شبیه سازی شده ی مهارت رایتینگ آیلتس می باشد. تسک یک رایتینگ آیلتس بیست دقیقه و تسک 2 آن 40 دقیقه زمان می برد.

تسک یک این آزمون آیلتس آنلاین برای متقاضیان ماژول آکادمیک می باشد و متقاضیان ماژول General Training تنها کافیست تسک 2 آن را بنویسند.

پس از شرکت در این تعیین سطح آنلاین، با توجه به نتایج داده شده، شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در آموزشگاه زبان اکسیر، اقدام به ثبت نام آنلاین در کلاس های آیلتس حضوری و آنلاین کنید.

 

تعیین سطح آنلاین رایتینگ تسک 1 آیلتس

تعیین سطح آنلاین رایتینگ تسک 2 آیلتس


 

تعیین سطح آنلاین اسپیکینگ آیلتس

(IELTS Speaking Online Placement test)

برای تعیین سطح آنلاین اسپیکینگ آیلتس، با مسئول مربوطه از طریق تلگرام هماهنگ کرده تا یک وقت Interview برای شما مشخص گردد. سپس، با استفاده از نرم افزار اسکایپ و یا اَپ ایمو، جلسه تعیین سطح Speaking آیلتس و مشاوره برگزار می گردد. این خدمت از سوی اکسیر آیلتس رایگان می باشد.

تماس تلفنی با موسسه:

 00982166980082

از طریق تلگرام (مسئول مربوطه):

tlgrm.me/IELTS_Mentor

 

پر کردن فرم درخواست مشاوره:

Reservation Form

 

  تعیین سطح آنلاین با استفاده از نرم افزار اسکایپ را می توانید از طریق تلفن همراه، تبلت، لپتاپ و دیگر سیستم عامل ها انجام دهید.

 

مشاوره آنلاین آیلتس | IELTS Online Counseling

هرجای دنیا که هستید، اگر نیاز به شرکت در آزمون آیلتس دارید، اکسیر توصیه می کند قبل از شروع به هر کاری، یک مشاوره ی حرفه از اکسیر دریافت کنید. در این مشاوره، مسیر برای شما مشخص می شود و شما خواهید دانست که چطور باید برای آزمون آماده شد و شما همچنین از دام های آزمون با خبر خواهید شد. این جلسه ی مشاوره از طریق نرم افزار اسکایپ و یا اَپ ایمو برگزار می گردد. جلسه مشاوره آیلتس در اکسیر رایگان می باشد.

هماهنگی جلسه ی مشاوره ی آنلاین آیلتس با مسئول مشاوره از طریق راه های زیر امکان پذیر می باشد.

توصیه می شود پس از انجام تعیین سطح آنلاین، اقدام به دریافت مشاوره کنید.

تماس تلفنی با موسسه:

00982166980082

 

از طریق تلگرام:

tlgrm.me/IELTS_Mentor

 

پر کردن فرم درخواست مشاوره:

Reservation Formمشاوره حضوری آیلتس | IELTS In-person Counseling

اگر در تهران ساکن هستید، شما می توانید با موسسه اکسیر آیلتس تماس گرفته و یک وقت مشاوره حضوری با کارشناسان آموزش و مشاوره اکسیر هماهنگ کنید. این مشاوره تخصصی IELTS به شما کمک خواهد کرد به درستی برنامه ریزی کرده و برای آمادگی آیلتس اقدام کنید. مشاوره در اکسیر آیلتس همیشه رایگان می باشد.

حتما قبل از مراجعه حضوری، وقت دریافت مشاوره بگیرید.

 

تماس تلفنی با موسسه:

66980082

 

پر کردن فرم درخواست مشاوره:

Reservation Form

 

آدرس موسسه:

ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، رو به روی سینما سپیده، ساختمان فروردین، طبقه 6


Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 

این مرکز هیچ گونه فعالیتی در زمینه مهاجرت و اعزام دانشجو به کشورهای دیگر نداشته و ندارد و تنها در زمینه ی خدمات آموزشی آزمون آیلتس فعال است.

تمامي خدمات اين سايت، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved