فوری: شروع دوره های جدید مکالمه انگلیسی و آمادگی آیلتس از ابتدای بهمن - ورکشاپ رایتینگ آیلتس از نهم

اخبار

کلاس آنلاین آیلتس, کلاس اسکایپ ielts

 

 

کلاس آنلاین آیلتس IELTS (کلاس مجازی آیلتس، کلاس غیرحضوری IELTS)

کلاس آنلاین آیلتس و Pre IELTS با استفاده از اسکایپ (یا دیگر نرم افزارها و اَپ های ارتباطی آنلاین مثل واتسَپ یا ایمو) و تلگرام برای عزیزان خارج از کشور و دوستانی که در شهرستان ها هستند، به صورت خصوصی یک تا سه نفری یا گروهی با تعداد افراد بیشتر برگزار می گردد. این کلاس های مجازی آیلتس، هیچ فرقی با کلاس های حضوری در محتوای کلاس ندارند. درضمن، برای ارتباط، صوت کافی می باشد و الزامی به ارتباط تصویری نیست (اگر نگران مشکلات احتمالی اینترنت خود هستید). برای رزرو پایین تر بروید.

 

چرا آموزش آنلاین آیلتس اکسیر؟

اکسیر آیلتس به صورت تخصصی، فقط و فقط بر روی دوره آیلتس تمرکز دارد. این در حالیست که اکثر اساتید آیلتس و مراکز آموزشی خودشان را به یک دوره ی آموزشی محدود نمی کند. اکسیر معتقد است که داشتن تخصص در آیلتس یعنی فقط انجام یک کار و آن هم به بهترین شکل ممکن!

داشتن اساتیدی با نمرات مثال زدنی در کارنامه آیلتس خودشان! (کسانی که قبلا مسیر را خودشان طی کرده اند!)

ارایه ی 80 درصد مواد لازمه ی آیلتس به صورت اسلایدهای جذاب آیلتس (پایین لینک ببینید) و عدم نیاز به خرید ده ها کتاب آیلتس!

عودت تمام مبلغ پرداخت شده برای جلسات باقی مانده، هروقت به هر دلیلی شما از ادامه دوره ی آیلتس آنلاین خود منصرف شوید (برای کلاس های خصوصی)!

ارتباط مستقیم با اساتید حرفه ای آیلتس و نه مدرسین انگلیسی عمومی؛

تعیین سطح دقیق آیلتسی طبق سیلابس های تعریف شده ی آیلتس توسط دانشگاه Cambridge و British Council انگلستان به صورت کاملا رایگان؛

مشاوره و راهنمایی آیلتس درهر زمان در هر کجا به صورت آنلاین یا حضوری.

 

 

آموزش آنلاین آیلتس به صورت گروهی

دوره های گروهی با استفاده از تلگرام و اسکایپ برگزار می شوند. بلافاصله پس از خرید پکیج، برنامه دوره معرفی شده و مواد آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد. مواد آموزشی، اسلاید، فایل های صوتی و ویدیوهای اکسیر آیلتس می باشند. سپس، بعد از هر آموزش، تمریناتی به متقاضیان عزیز داده شده و پس از انجامشان، متقاضیان تمرینات خود را برای استاد خود می فرستند. استاد دوره پس از ارزیابی تمرینات، بازخورد لازم را داده و جلسات بعدی به همین منوال برگزار می گردند. چنانچه در طول دوره، عزیزان نیاز به تماس مستقیم داشتند، مدرس دوره به صورت حضوری در محل آموزشگاه و بصورت آنلاین از طریق اسکایپ در دسترس است. یک آزمون آزمایشی رایگان نیز در هر دوره آنلاین به متقاضیان عزیز هدیه می گردد. طول هر دوره تقریبا 5 هفته بوده و شما به روزی 3 الی 4 ساعت تمرین نیاز دارید. طول دوره ها می تواند بلندتر یا کوتاه تر باشد و این بستگی به عملکرد متقاضی دارد.

 

ثبت نام از طریق لینک زیر انجام می شود:

 

ثبت نام دوره های جدید آنلاین آیلتس در صفحه برنامه دوره ها

 

 

دقیقا در "دوره آنلاین آیلتس" ما چه اتفاقی می افتد؟

ویدیوهای آموزشی هر درس به همراه اسلایدهای آن ها که تالیف خود اساتید اکسیر آیلتس می باشد در اختیار اعضای دوره قرار می گیرد.

مهلتی به اعضا داده می شود تا درس ها را ببینند و تکالیفشان را انجام دهند.

زبان آموزان سوالات خود را در گروه مطرح کرده و پاسخ دریافت می کنند.

مواد آموزشی درس های بعدی ارسال می گردد.

ویدیوها و اسلایدهای آموزشی فوق العاده هستند. شما می توانید نمونه ی آن ها را اینجا ببینید. این نمونه برای دوره تخصصی رایتینگ آیلتس می باشد.

 

 

دانلود نمونه اسلایدهای آموزشی (نمونه فوق در اسلاید 16)

 

 

 

آموزش آنلاین آیلتس به صورت خصوصی

گاهی نیاز می شود یک کلاس خصوصی بگیرید اما نمی توانید کلاس خصوصی حضوری بگیرید. در این شرایط، کلاس آنلاین آیلتس به صورت خصوصی گزینه ی مناسب شماست.

کلاس های خصوصی آنلاین در اکسیر آیلتس در سه پکیج زیر ارایه می گردند:

   

 

ثبت نام دوره های خصوصی آنلاین آیلتس

لطفا پس از انجام تعیین سطح اقدام به پرداخت بفرمایید.

 

توجه: با اضافه شدن افراد به کلاس خصوصی آیلتس، مبلغ هر جلسه همچنان ثابت بوده و بین افراد تقسیم می گردد اما تعداد آن به این شکل افزایش می یابد:

۲ نفره ۲۰٪

۳ نفره ۳۰٪

۴ نفره ۴۰٪

این به این معنی است که اگر مثلا کسی ۱۰ جلسه کلاس خصوصی لازم داشته باشد، با دونفر شدن آن ها، طول دوره ۲۰٪ بیشتر می شود یعنی ۱۲ جلسه.

 

 

مشکلات کلاس هاي آنلاين آيلتس

کلاس آنلاین آیلتس, کلاس اسکایپ IELTS

 

 

سوالات و پاسخ به مشکلاتی که ذهن متقاضیان کلاس آنلاین آیلتس را مشغول و متشوش می کند:

کلاس آنلاین جواب نمی دهد! باید حضوری کلاس رفت! من این سر دنیا هستم و استادم اون سر دنیا!

این کلاس ها فقط مختص عزیزان خارج از کشور و یا شهرستان ها نیست! هر کسی که بخواهد در زمان رفت و آمد صرفه جویی کند می تواند بصورت آنلاین با اسکایپ کلاس آیلتس بگیرد.

تجربه نشان داده است این دوره های آنلاین آیلتس چیزی از کلاس های حضوری آیلتس کم ندارد چرا که بین محتوای کلاس های آنلاین و کلاس های حضوری، هیچ تفاوتی وجود ندارد.

خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دهکده ی جهانی (Global Village)، شما هر کجای دنیا که باشید، با چند کلیک ساده می توانید به وسیله ی شبکه جهانی اینترنت با افراد ارتباط برقرار کنید. اکسیر هم اکنون زبان آموزانی از مشهد، اصفهان، گنبدکاووس، گرگان، ارومیه، کیش و اهواز در داخل از کشور و همچنین متقاضیان آیلتسی از انگلستان، نروژ، کانادا، روسیه، ترکیه، دبی و غیره از خارج از کشور دارد. ما حتی از تهران نیز، شاگردانی از تجریش، تهرانپارس، رباط کریم و ... داشته که به خاطر ضیق وقت و اجتناب از اصراف آن در ترافیک تهران، به صورت آنلاین در حال یادگیری آیلتس هستند.

من سطح زبانم خوب نیست! در حد آیلتس نیستم! باید یه مدت کلاس برم و آماده بشم و بعد کلاس آیلتس بگیرم!

اینطور نیست! شما با هر سطحی می توانید کلاس را شروع کنید. توصیه می شود برای مصاحبه وقت بگیرید! توضیحات مشاوران اکسیر برای شما بسیار روشن کننده خواهد بود. درصمن، با این کار، راه خود را دور می کنید! زبان عمومی را از همان ابتدا در چهارچوب آیلتس شروع کنید به مراتب سریع تر به هدف خود خواهید رسید!

گرامر و لغات رو چطور یاد بگیرم؟ اونو برم موسسه .... دوره بگذرونم؟

در دوره های آنلاین اکسیر آیلتس، هر آنچه شما برای نمره ی مورد نظر می خواهید با شما کار خواهد شد و شما فارق از هرگونه نیازی به هرگونه کلاس دیگری هستید. شما کلاس خصوصی گرفته اید برای اخذ نمره ای خاص (مثلا 7)؛ در این کلاس هرآنچه برای اخذ این نمره احتیاج باشد با شما کار خواهد شد. شما همچنین اگر بخواهید، فقط یکی یا چند مورد از این موارد با شما کار خواهد شد: کلاس آنلاین اسپیکینگ آیلتس، کلاس آنلاین رایتینگ آیلتس، کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس، کلاس آنلاین لیسنینگ آیلتس، کلاس آنلاین گرامر آیلتس، کلاس آنلاین واژگان آیلتس، کلاس آنلاین لهجه انگلیسی برای آیلتس.

من چطور میتونم به این موسسه اعتماد کنم؟ من کیلومترها با موسسه فاصله دارم! اگر مشکلی پیش بیاد کی پاسخگوئه؟ اگر از کیفیت کلاس راضی نبودم چی؟ کلی هم هزینه کردم و مبلغی به من عودت نمیشه...

برای اینکه شما از کیفیت و صحت برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس موسسه اکسیر اطمینان حاصل کنید، اکسیر آیلتس می تواند جلسه ی اول را قبل از پرداخت و عقد قرارداد برای شما برگزار کند.

درضمن، برخلاف موسسات آموزشی دیگر، اکسیر در مواد قرارداد قید می کند که اگر متقاضی محترم به هر دلیلی، متمایل به ادامه ی دوره نبود، جلسات باقی مانده به وی، در همان روز درخواست عودت می گردد. اکسیر از کیفیت خود اطمینان دارد.

اگه اینترنت قطع و وصل بشه زمانی که من براش پول پرداخت می کنم چی میشه؟

اگر در مواقعی، قطع و وصلی اینترنت به حدی باشد که به کلاس لطمه وارد کند، آن جلسه به زمان دیگری موکول می گردد. این به شرطی است که این اتفاق فقط در مواردی خاص افتاده و اگر مشکل از سمت متقاضی آیلتس باشد، وی باید مشکل را در اسرع وقت حل کند.

 

سوالات متداول دوره آنلاین IELTS

 

در صورت داشتن سوالات بيشتر، اکسير پاسخگوست :).

 

 کلاس اسکایپ آیلتس

 

 

 

هزینه های برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس:

یک جلسه کلاس آنلاین خصوصی 90 دقیقه ای آیلتس در اکسیر 94.000 تومان می باشد و اگر متقاضیان 2 نفر باشند، هزینه تفاوتی نمی کند. اگر سه نفر باشند، هر جلسه 104.000 تومان خواهد شد.

هزینه ی کلاس های آنلاین آیلتس به صورت ده جلسه ای پرداخت می گردد. ده جلسه ای بودن آن به این خاطر است که موسسه اکسیر برای دوره ی آموزشی شما برنامه ریزی می کند و همانطور که می دانید هر موفقیتی در طول زمان با برقراری نظم و انضباط به دست می آید؛ پس برای برنامه ریزی درست و منطقی، حداقل زمان ممکن برای حس رشد شما در مسیر، از دید اکسیر، ده جلسه می باشد.

اما!

بر خلاف اکثر مراکز آموزشی زبان در ایران، شما، هر وقت، به هر دلیلی، تصمیم به عدم ادامه ی دوره ی خود گرفتید، مبلغ جلسات باقی مانده کاملا به شما عودت می شود. مبلغ هر جلسه ی آموزشی آیلتس آنلاین را در برنامه دوره های آیلتس ببینید. هزینه دوره آنلاین آیلتس از یک تا دو نفر هیچ فرقی نمی کند و مبلغ جلسه تقسیم بر آن نفرات می گردد اما با ورود نفر سوم و چهارم، هر کدام مبلغ 10 هزار تومان به هزینه ی هر جلسه اضافه می گردد. تنها نکته مهم در کلاس های آنلاین خصوصی بیشتر از یک نفر در آن است که تمامی اعضای کلاس باید به هنگام شروع، همسطح باشند.

 

 

مراحل و روش برگزاری کلاس آنلاین آیلتس:


در مرحله ی اول، سطح زبان عمومی شما باید مشخص گردد. می توانید در تعیین سطح آنلاین شرکت کنید. سپس، از یکی از روش های زیر با آموزشگاه یا مسئول مربوطه ارتباط برقرار کرده تا یک وقت مصاحبه با اسکایپ با شما هماهنگ گردد. بعد از مصاحبه به صورت رایگان، شما به ما می گویید چه نمره ای می خواهید و ما مدت زمان همکاری و هزینه آن با توجه به سطح شما اعلام می کنیم. پس از عقد قرارداد همکاری، دوره ی آنلاین IELTS شروع می شود. شما همچنین می توانید پس از شرکت درتعیین سطح آنلاین انگلیسی ما،فرم درخواست مشاوره آیلتس را پر کنید.

 

روش های تماس برای کلاس آنلاین IELTS:

 

تماس با موسسه اکسیر

تماس تلفنی از خارج از ایران

0098-21-66980082

تماس تلفنی از شهرستان ها در ایران

021-66980082

 

از طریق ایمیل

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

تماس مستقیم با مسئول کلاس های آنلاین آیلتس

از طریق تلگرام:

tlgrm.me/IELTS_Mentor

 

از طریق اسکایپ (قبل از تماس پیام بدهید):

 

 موفقیت در آیلتس 

 

اگر با اکسیر آشنا نیستید، ما را بهتر بشناسید.

با اکسیر، منطقی و مطمئن گام بردارید.

 

 

تصحیح رایتینگ آیلتس | آزمون آزمایشی آیلتس | لغات آیلتس | تعیین سطح آیلتس

پی تی ای | کلاس PTE | آموزش PTE | دوره PTE | کلاس زبان | آموزشگاه زبان

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

این مرکز هیچ گونه فعالیتی در زمینه مهاجرت و اعزام دانشجو به کشورهای دیگر نداشته و ندارد و تنها در زمینه ی خدمات آموزشی آزمون آیلتس فعال است.

تمامي خدمات اين سايت، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved