فوری: باز شدن تایم کلاسی ظهرها ۲:۳۰ تا ۴:۳۰ از شهریورماه

اخبار

رزرو اینترنتی آزمون های آزمایشی آیلتس در آکادمی اکسیر

IELTS Mock Tests in Exir Academy - Online Booking

 

 

رزرو آنلاین آزمون های جدید

نوع آزمون تاریخ و ساعت آزمون کتبی تاریخ آزمون شفاهی وضعیت ظرفیت
محل برگزاری
نوع دو پنجشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۳ بعدازظهر چهارشنبه عصر

در حال ثبت نام

انقلاب
نوع سه پنجشنبه ساعت ۳ بعدازظهر چهارشنبه عصر

در حال ثبت نام

انقلاب
نوع چهار پنجشنبه ساعت ۳ بعدازظهر چهارشنبه عصر

در حال ثبت نام

انقلاب
نوع پنج پنجشنبه ساعت ۳ بعدازظهر چهارشنبه عصر

در حال ثبت نام

انقلاب

پس از رزرو آنلاین از طریق این سامانه، آموزشگاه به زودی برای هماهنگی تاریخ آزمون، ماژول انتخابی، و ساعت آزمون شفاهی با شما تماس خواهد گرفت.

 

 

رزرو آنلاین ۱ مرحله آزمون آزمایشی آیلتس

رزرو آنلاین ۳ مرحله آزمون آزمایشی آیلتس

رزرو آنلاین ۵ مرحله آزمون آزمایشی آیلتس

 

 

 

   اگر راجع به پکیج های آزمون های ماک آیلتس (Express و Professional) آکادمی اکسیر اطلاعاتی ندارید، پایین تر توضیحات دو پکیج اکسپرس و حرفه ای گذاشته شده اند.

 

پس از رزرو آنلاین از طریق این سامانه، آموزشگاه برای هماهنگی آزمون با شما تماس خواهد گرفت. الزامی نیست که حتما در آزمون بعدی شرکت کرده و یا در صورت رزرو سه آزمون، آزمون های پشت سر هم را شرکت کنید. شما می توانید به انتخاب خود در تاریخ های مختلف شرکت کنید.

 

 

 آزمون آزمایشی آیلتس

 

شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل آموزشگاه و محل برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس، به صورت آنلاین، از طریق همین سامانه، به رزرو آزمون آزمایشی خود پرداخته و در زمان مشخص شده برای آزمون های کتبی و شفاهی آزمایشی آیلتس، در آدرس مشخص شده حضور پیدا کنید. سیستم رزرو آنلاین این سامانه برای آزمون آزمایشی آیلتس کاملا شبیه سازی شده از روی مراکز برگزار کننده آیلتس در سرتاسر دنیا می باشد.

 

پکیج های آزمون های آزمایشی آیلتس به صورت گروهی در اکسیر

 

 

رزرو یک مرحله آزمون آزمایشی آیلتس خارج از برنامه

اگر شما عجله دارید و نزدیک ترین آزمون در برنامه آزمون های آزمایشی همچنان برای شما دور است، می توانید خارج از نوبت به صورت تکی در آزمون شرکت کنید. هزینه آزمایشی نوع Express خارج از نوبت ۱۸۸ هزار تومان و نوع Pro خارج از برنامه ۲۰۸ هزار تومان می باشد. برای هماهنگی زمان آزمون، با موسسه تماس بگیرید.

 

 

 

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved