آموزش آیلتس

 

یادگیری زبان و آیلتس را چطور و از کجا شروع کنم؟!

بسیاری از زبان آموزان با همین سوال به آموزشگاه زبان اکسیر مراجعه می کنند. در ابتدا این نکته بسیار مهم است که شما از چه طریقی میخواهید زبان یاد بگیرید و هدفتان چیست. قرار است شما بگویید که هدفتان چیست و مشاورین مجموعه ی اکسیر آیلتس بگویند شما به آن می رسید یا خیر!

شما به عنوان یک زبان آموز (بلخص متقاضی آموزش آیلتس) باید برای دست یابی به اهدافتان بسیار مصمم باشید. اگر چون دوستتان زبان بلد است می خواهید زبان یاد بگیرید، یا چون کسی حاضر شده به شما رایگان یا کم قیمت آموزش دهد... توصیه ما این است که زبان را فراموش کنید!

هدف باید طوری باشد که در شرایط دشوار شما را به جلو ببرد! و اگر واقعا هدف شما هدف باشد، راهش را پیدا می کنید؛ در غیر اینصورت، بهانه اش را!

بعد از اینکه هدف و انگیزه خود را برای آموزش زبان مشخص کردید، حال باید تصمیم بگیرید که به چه نحوی می خواهید راه را طی کنید: به صورت خودآموز یا از طریق کلاس ها و دوره های حضوری در آموزشگاه های زبان.

 

من میخواهم به صورت خودآموز زبان یاد بگیرم.

بسیار خب! چند سوال...

آیا از سطح زبان خود اطلاع دارید؟

آیا می دانید در کدام مهارت ها قوی تر هستید و در کدام مهارت ها احتیاج به تمرین و مطالعه ی بیشتری دارید؟

آیا می دانید چطور به صورت سیستماتیک تمرین کنید؟

آیا در مورد برنامه ریزی زمانی مناسب اطلاعات کافی دارید یا فکر می کنید هرچه بیشتر بخوانید به موفقیت نزدیک تر می شود؟

آیا انگیزه کافی برای ادامه دادن و تلاش مستمر دارید؟ به خودتان انگیزه می دهید؟

آیا پیشرفت خود را حس می کنید؟

آیا می توانید در صورت قرار گرفتن در مسیر اشتباه به خاطر تبلیغات جهت دار، موقعیت را به درستی تشخیص دهید؟

چطور از اینکه آمادگی اخذ نمره ی مورد نظر را دارید اطمینان حاصل می کنید؟

آیا می دانید منابع مناسب برای تقویت مهارت های زبانی کدامند؟

آیا نحوه استفاده از هر منبع کمک آموزشی یا کتاب را می دانید؟

اگر پاسخ به تمام این سوال ها مثبت و درست می باشد به شما تبریک می گوییم!شما نیازی به کلاس و دوره های آموزشی ندارید!

نکته دیگر اینکه اگر می خواهید به تنهایی زبان خود را تقویت کنید، حتما در جستجوی شیوه مورد علاقه خود باشید. برای یاد گیری راه های بسیاری وجود دارد. از فیلم های آموزشی زبان گرفته تا فیلم های انگلیسی زبان که به راحتی یافت می شوند. از برنا مه های رادیویی می توانید بهرمند شوید. از شبکه های اینترنتی برای تقویت زبان خود استفاده کنید. برخی از سایت های آموزش زبان انگلیسی برنامه های جالبی برای زبان آموزان دارند. برای اطلاع از سایت های پیشنهادی آموزشگاه زبان اکسیر آیلتس به بخش منابع یادگیری آنلاین بروید. اگر قصد خرید کتاب دارید، حتما سعی کنید کتابی تهیه کنید که برای سطح شما مناسب باشد.

 

 

من میخواهم برای ادامه یادگیری زبان خود به آموزشگاه زبان مراجعه کنم.

 

آموزشگاه زبان

 

برای این کار چند مطلب را مدنظر داشته باشید.

ابتدا هدف خود را مشخص کنید. یعنی اینکه دوره های عمومی زبان برای شما مناسب است یا دوره های تخصصی مثل IELTS ,TOEFL, GRE  و غیره.

دوم اینکه، به دنبال کاردان و متخصصانی بروید که خودشان دغدغه ی آموزشی فرهنگی دارند، نه کسانی که بیزینسشان آموزش زبان است. همانطور که می دانید، در تهران مراکز آموزشی و آموزشگاه زبان بسیاری پیدا می شود ولی نکته اینجاست که آیا سرلوحه ی کار آن ها کیفیت است؟ برای پیدا کردن آموزشگاه زبان مناسب، لطفا فقط به نزدیکی آن به محل زندگی خود دقت نکنید! همیشه در مورد آن آموزشگاه زبان تحقیق کنید. بهترین روش تحقیق در مورد کیفیت آموزشگاه زبان، پرس و جو از دانشجوهای آموزشگاه زبان مورد نظر می باشد چرا که هیچ کس به شما نخواهد گفت که کیفیت ما خوب نیست یا ما فلان تخصص را نداریم!

درضمن، سنگ بزرگ علامت نزدن است! اگر هدف شما GRE می باشد، جایی بروید که بصورت تخصصی روی همان GRE کار می کند!

آموزشگاه زبان اکسیر (مجموعه آموزشی اکسیر آیلتس) افتخار دارد که به صورت تخصصی در زمینه آموزش آیلتس و برگزاری دوره های آیلتس فعالیت کند؛ از صفر تا 100. برای اینکه بدانید مسیرتان برای فتح قله ی آیلتس کدام است، با آموزشگاه زبان اکسیرآیلتس تماس بگیرید و برای تعیین سطح و مشاوره رایگان به این مرکز مراجعه کنید. شما همچنین می توانید در تعیین سطح آنلاین آیلتس شرکت کنید. مشاورین مجرب ما قطعا مناسب ترین و معقول ترین راه، از نظر کیفیت، هزینه و وقت را در اختیار شما قرار خواهند داد. برای آشنایی با دوره های آموزشگاه زبان اکسیر دوره های آمادگی آیلتس را ببینید.

آموزش آیلتس (آیلتس 7) و یادگیری زبان چقدر طول می کشد؟

یکی از ساده ترین و در عین حال پیچیده ترین سوالات رایج زبان آموزان و کسانی که قصد آموزش آیلتس را دارند همین می باشد. دوستان عزیز، توجه داشته باشید که هیچ کس نمی تواند به شما دقیق بگوید که اینقدر وقت بگذارید و زبان شما کامل می شود. به طور کلی "سطح خوب زبان" و "یادگیری زبان" بسیار مبهم هستند. چه کسی می تواند ادعا کند که زبان من "خوب" است؟! خوب یعنی چه؟! بر چه اساس و منطقی زبان شما "خوب" است؟! "خوب" برای رفع نیاز توریستی شما در فلان کشور؟! یا "خوب" در آزمون آیلتس، تافل و دکتری؟! پس زمانی که شما برای یادگیری می گذارید بر اساس وقت، علاقه، دقت، اهمیت، و ممارست شما بسیار متغیر است.

با تمام این صحبتها، از نظر گروه آموزشی اکسیر آیلتس، اگر شخصی از ابتدا زبان را شروع کند، تا زمانی که به نمره ی 7 آیلتس برسد، بصورت کلی و متوسط، حدود یک و نیم الی دو سال زمان احتیاج دارد. این در حالیست که شما در این دوره، مطمعنا به مقصد خود خواهید رسید و نیازی به تغییر دادن آموزشگاه خود و سیستم های آموزشی متفاوت نخواهید داشت!

کل دوره آموزش آیلتس تا آیلتس 7 قیمتش چقدر می شود؟

یکی دیگر از ساده ترین و در عین حال پیچیده ترین سوالات رایج زبان آموزان در آموزش آیلتس همین می باشد! با توجه به صحبت قبلی راجع به مدت زمان یادگیری، اگر سری به برنامه ی کلاس ها و کارگاه های آیلتس اکسیر بزنید، خواهید دید که از صفر تا آیلتس 7، 10 ترم 15 جلسه ای دوره های قبل آیلتس (Starter-Elemenary-Pre Intemediate-IELTS Fundamental-pre IELTS) و حدود 40 جلسه هم دوره های آموزش آیلتس در قالب کارگاه های دو مهارتی ریدینگ رایتینگ و لیسنینگ اسپیکینگ ارایه شده اند. روی هم رفته می شود 190 جلسه ی آموزشی به مدت 90 دقیقه یعنی 285 ساعت آموزش مستقیم زیر نظر اساتید متخصص آیلتس. برای هر یک جلسه، زبان آموزان می بایست 12 ساعت تمرین مفید داشته باشند، این یعنی 2280 ساعت تمرین برای شما. در کل، 2565 ساعت کل فعالیت آموزشی شما خواهد بود. البته در دوره های خصوصی آیلتس، سیستم متفاوت خواهد بود.

برای آگاهی از هزینه و زمان بندی کلاس های IELTS در اکسیر آیلتس به صورت حضوری و آنلاین، دوره های آمادگی آیلتس را ببینید.

مشاوره رایگان است... همین الان تماس بگیرید: 66980082 و 66980072

اکسیر آیلتس برای شما آرزوی موفقیت دارد.

 

آموزشگاه اکسیر

درباره ی اکسیر آیلتس بیشتر بدانید.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - مهرداد

    به به!
    خیلی مقاله ی شفافی بود و به من جهت گیری خوبی داد.
    متاسفانه در ایران، چون آموزش نظارت درستی روش نیست و ظاهرا مالیات نداره، خیلی ها که تو بازار کار می کنن اومدن آموزشگاه زدن. من آموزشگاه .... و .... و .... رفتم. همشون یه لنگه بودن. جلسه ای 5 هزار تومن میدن به یه جوون کم تجربه و کم سواد ول می کنن می رن. اینه که مدت هاست ترجیح دادم خودم بخونم و سلف استادی کنم. ولی همچین رشدی نمی کنم. احتمالا یه بار دیگه باید سری به آموزشگاه شما بزنم، شاید متفاوت بودید. یه کلاس آیلتس حرفه ای میخوام.

زبان آموزان اکسیر

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved