تصحیح Speaking آیلتس

Assessing IELTS Speaking

برای تصحیح و تقویت مهارت گفتاری متقاضیان عزیز آزمون آیلتس، زبان آموزان عزیز در روند آموزش آیلتس خود می توانند همیشه  برای تصحیح   spekaing   آیلتس برای مصاحبه حضوری یا اسکایپی (آنلاین) اقدام کنند. این کار در واقع اقتباسی می باشد از آنچه که در کلاس آیلتس اتفاق می افتد.

  

روش کار:

با آکادمی تماس بگیرید و هماهنگ کنید.

 


نحوه ی تصحیح:

اشاره به مشکلات شما در زمینه ی انگلیسی جنرال یا زبان عمومی: واژگان، گرامر، لهجه و تلفظ (برای شما یادداشت شده و همچنین به صورت صوتی توضیح داده می شوند. مثلا تلفظ کلمات برای شما ادا می شوند)

بررسی فرمت پاسخ گویی شما به سوالات

توجه و اصلاح موسیقی گفتار انگلیسی و زبان بدن
هزینه:

انجام اسپیکینگ کامل آیلتس (11-14 دقیقه خود مصاحبه و توضیحات آموزشی برای 15 دقیقه): ۵۷ هزار تومان - (پس از هماهنگ کردن زمان مصاحبه، به هیچ عنوان امکان تغییر دادن روز و زمان مصاحبه از طرف متقاضی وجود ندارد و در صورت دیر رسیدن یا فراموش کردن، آکادمی اکسیر هیچ مسئولیتی در قبال جا به جایی یا عودت وجه ندارد.)

روش های پرداخت:

1) واریز به:


6037-9917-4921-7745
بانک ملی
حساب مشترک آقایان حسینی و مهرعلیان2) پرداخت آنلاین شتابی:

 

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

زبان آموزان اکسیر

 

اکسیر آیلتس پس از سال ها فعالیت درخشان و مستمر به آکادمی زبان اکسیر گسترش یافته و هم اکنون در زمینه های زبان عمومی، آیلتس، تافل، PTE و GRE فعالیت دارد. تمامي خدمات اين مجموعه، حسب مورد، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است. | www.IELTS-Elixir.com | All rights reserved